Maski w płacie Holika Holika - zalety - opinie - cena

Maski w płacie kupisz ---> TUTAJ

maski w płacieKult młodości i urody jest tak silny, że wszyscy pragniemy prezentować się możliwie jak najlepiej. Wszyscy bardzo o siebie dbamy, reagujemy zwykle na wszystkie zmiany, jakie zachodzą w naszych ciałach, a ponadto poszukujemy wciąż coraz to lepszych kosmetyków, które pomagają zatrzymać upływ czasu i pozbyć się niedoskonałości skóry. To właśnie o skórę dbamy wszyscy najbardziej, ponieważ gdy jest piękna, odejmuje lat. Jeśli jednak zaniedbamy ją, bardzo szybko zacznie się starzeć i będzie raczej odbierała uroku.

Piękniejszy wygląd pomaga tak w życiu zawodowym, jak i prywatnym – a zatem nie szczędzimy środków na nowe kosmetyki, które pomagają w jego osiągnięciu. Wiele osób również czyta fachową literaturę i artykuły, żeby zapoznać się z kolejnymi odkryciami i móc skorzystać z profesjonalnych porad specjalistów. Jeden z nich, a konkretnie jedna, bo autorka jest kobietą, skupia się na urodzie Koreanek i sposobach pielęgnacji skóry właśnie przez przedstawicielki tej nacji.

W książce „Sekrety urody Koreanek” Charlotte Cho opisuje wiele różnych rzeczy, ale jedna sprawa jest szczególnie ciekawa – maseczki z płachty! Czym są i jak pomagają? Dlaczego warto wprowadzić je do własnej łazienki?


Maseczki w płacie lub płachcie Holika Holika – co to takiego? 


W koreańskich domach można je znaleźć powszechnie. Maseczki w płachcie – czyli tak zwane „sheet mask”, to maseczki na tkaninie, a zatem posiadające formę płachty, która jest nasączona pielęgnującym kosmetykiem. Takie maseczki posiadają otwory w strategicznych miejscach, a zatem nie ma obawy, że nie będziemy mogli w nich oddychać, czy też że nic nie będziemy w nich widzieć – posiadają wycięcia na oczy, nos i usta.  Tego typu maseczki zostały wykonane z cienkiej, delikatnej tkaniny, która jest przyjemna w dotyku – tym bardziej, że jest dodatkowo nasączona kosmetykiem. Tkanina ta przypomina bawełnę (mikrofibrę), ale może też być w postaci hydrożelu. Góruje nad swoimi koleżankami, czyli kosmetykami, które trzeba nakładać na twarz, a później spłukiwać. Efekt nie zależy od tego jak dokładnie rozprowadzimy jakiś produkt – dzięki maseczce każda strefa twarzy będzie w takim samym stopniu wypielęgnowana. Tkanina takiej maseczki jest nasączona aktywnymi składnikami, które odżywiają, nawilżają i pielęgnują skórę. Co ciekawe, podobne maseczki trafiły już do Europy i od pewnego czasu są dostępne w naszych sklepach. Nie wszyscy się do nich nadal przekonali, choć sięga po nie coraz więcej osób. Dlaczego warto? Czym szczególnym wyróżnia się taka forma pielęgnacji?


Szybsze działanie maseczek Holika Holika


Maseczki w formie płachty wydają się być o wiele skuteczniejsze od maseczek znanych w innych formach. Zależy to zapewne od wielu czynników, jednak działanie składników odżywczych jest w nich wyraźnie bardziej skoncentrowane. Pozwalają zatem na uzyskanie zadowalających efektów w o wiele szybszym czasie. Tkanina nasączona aktywnymi składnikami pielęgnacyjnymi, takimi jak witaminy, antyoksydanty, peptydy, czy kwas hialuronowy przylega ściśle do skóry. Zabezpiecza w ten sposób owe substancje, hamując im drogę ulatniania się. Nie parują więc, nie ulatniają się, przenikając do najgłębszych warstw skóry. Warto też wiedzieć, że tego typu maseczki posiadają raczej prosty skład – nie muszą mieć żadnych wzmacniaczy czy wypełniaczy.

Znajdziemy w nich jedynie substancje odżywcze, nawilżające i łagodzące, które mają pomóc skórze. Płachta jest ich nośnikiem – nie trzeba więc, w przeciwieństwie do innych maseczek, dodatkowo ich czymkolwiek wzbogacać. Maseczki w płachcie działają błyskawicznie – tak naprawdę już po pierwszym zabiegu tego typu widzimy wyraźną różnicę! Skóra odzyskuje świeżość, jest nawilżona, wygładzona, odżywiona, ujędrniona, promienna i miękka. Tego typu maseczki sprawdzają się więc w nagłych sytuacjach, jak na przykład jakaś ważna uroczystość czy spotkanie.


Wygoda i cena - Maski Holika Holika


Nie da się ukryć, że używanie maseczek w płachcie jest niesamowicie wygodne! Nie trzeba niczego wcześniej rozrabiać, nie trzeba brudzić sobie rąk, ani pieczołowicie czegoś rozprowadzać na skórze. Wystarczy wyjąć ją ostrożnie, rozłożyć i nałożyć na twarz. Po użyciu nie musimy też niczego spłukiwać, a maseczka nie brudzi.  W dodatku cena podobnej maseczki jest naprawdę niewielka, a działa ona niemal tak samo jak kosmetyki, które stosuje się w salonach kosmetycznych. Cena podobnej maseczki może wynieść około 8-20 złotych. Wszystko zależy od konkretnego producenta, jak również od rodzaju maseczki, na jaki się decydujemy (a różnorodność jest naprawdę duża – do wszystkich rodzajów cery i z wieloma różnymi, cennymi składnikami). A w dodatku leżenie w takiej maseczce znakomicie odpręża. Wyciszamy się, uspokajamy i regenerujemy również psychicznie (zapach jest zwykle piękny). To świetny relaks, który dodatkowo sprawia, że człowiek pięknieje! 

Maski Holika Holika w płachcie kupisz ---> TUTAJ

Znajdź nas na:

wdrożenie Designum.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl